Služby
které nabízíme našim zákazníkům
Outsourcing ICT
Správa serverů, tiskáren a počítačů. Aktualizace systémů, zabezpečení dat a antivirová řešení. Zajišťujeme kompletní správu ICT pro zákazníky v komerčním sektoru i pro neziskové organizace (například spolky).
Školství
Kompletní správa ICT v základních i mateřských školách. Správa serverů, tiskáren, žákovských i učitelských PC. Zkušenosti s provozem školních aplikací a příprava na testování ČSI. Zajištění bezpečného provozu včetně on-line podpory.
Dokumentace ICT
Dokumentace je nezbytná pro správný chod ICT, proto pro naše zákazníky vedeme přehlednou a podrobnou IT dokumentaci použitých technologií, nastavení systémů a sítě.
Servis počítačů
Pozáruční servis počítačů a notebooků. Diagnostika problémů se softwarem, operačním systémem a optimalizace výkonu počítačů. Ochrana dat a návrh na upgrade. Stavba a repasování počítačů.
Wi-Fi sítě
Instalace Wi-Fi sítí v hotelech, komerčních halách, kancelářích a v domácnostech. Nastavení komerčních Wi-Fi sítí včetně controlleru. Generování hesel pro klienty s časovým omezením.
Strukturovaná kabeláž
Realizace sítí pro kanceláře, firmy, rodinné domy a byty. Rozvody metalické i optické. Instalace datových rozvaděčů, patch panelů, datových zásuvek. Provádíme verifikační i certifikační měření vybudované sítě.
Webové stránky
Realizace webových projektů a grafické návrhy. Nové webové stránky musí návštěvníka upoutat a nabídnout potřebné informace. Součástí je zabezpečení obsahu a nastavení Google Analytics.
Kamerové systémy
Realizace kamerových systémů v komerčních halách, kancelářích a rodinných domech. Instalace kamerových rozvodů a nastavení nahrávacího zařízení.
Ekologická likvidace
Pro naše zákazníky zajišťujeme ekologickou likvidaci starého a nepotřebného HW.
Od nás můžete očekávat
Individuální přístup
Spolehlivost
Kvalitu
Máte zájem o naše služby a chcete nabídku?
Neváhejte nás proto kontaktovat prostřednictvím kontaktního formuláře.